Zamrażanie tkanki tłuszczowej – Kriolipoliza

by:

Zdrowie

Czyżby błagania osób z uporczywą nadwagą o coś, co pomoże pobyć się tłuszczu raz na zawsze, zostały wysłuchane? I czy odpowiedzą jest rzeczywiście kriolipoliza? I na czym właściwie polega ten zabieg?

Kriolipoliza, czyli zamrażanie tkanki tłuszczowej, to nowoczesny sposób likwidowania tkanki tłuszczowej, która stawia opór wobec diety i ćwiczeń. Polecana jest szczególnie osobom, które nie mogą zwalczyć tłuszczu zgromadzonego w jednej określonej partii ciała, na przykład na brzuchu lub udach. Wystarczy kilka sesji, której poddana zostanie ta szczególna część ciała, aby znienawidzona oponka stała się tylko koszmarnym wspomnieniem. Jeśli kriolipoliza jest jedyną szansą na to odczucie, to warto odwiedzić salon kosmetyczny J’adore instytut, gdzie można poddać się temu zabiegowi.

Kriolipoliza działa poprzez zamrażanie tkanki tłuszczowej, co powoduje jej rozpad, a w ciągu kilku tygodni, które upłyną od zabiegu, wydalenie przez organizm. Ta forma zabiegu, czyli działanie zimnem, pozostawia tkankę skórną i mięśniową, nieuszkodzone – działa bowiem tylko na niewzruszone dotychczas pokłady tkanki tłuszczowej, których nie dało się usunąć wykonując aktywność fizyczną czy obniżając kaloryczność diety.

Zainteresowanie zabiegami jest na pewno spore dlatego warto wiedzieć, że zabieg kriolipolizy w Krakowie jest wykonywany. Procedura nie jest niebezpieczna dla zdrowia – jedynie dla tłuszczu – ani nieprzyjemna. Co ważne – nie istnieje ryzyko związane z jej przeprowadzeniem. Można zaryzykować twierdzenie, że zabieg jest bezbolesny i skuteczny. Godzina, którą spędzimy w salonie, może to być na przykład salon kosmetyczny j’adore instytut, bo tyle trwa zabieg, na pewno nie będzie czasem straconym. Przekonamy się o tym już po miesiącu od wizyty, kiedy na własne oczy zobaczymy wyszczuplone ramiona, uda, albo płaski brzuch. Czy to nie kusząca wizja? Taką nadzieję daje właśnie zabieg kriolipolizy, działający poprzez zamrażanie tkanki tłuszczowej w celu rozbicia jej złogów. Warto zapoznać się z cennikiem wybranego profesjonalnego salonu i umówić na zabieg.

źródło: http://jadoreinstytut.com/kriolipoliza/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *