Warto inwestować w fotografa ślubnego

by:

Praca

Fotografowanie nie jest prostą sprawą, w szczególności jeśli chodzi o robienie zdjęć ślubnych nie można bagatelizować wagi tego zawodu ponieważ fotograf ślubny przynajmniej moim zdaniem powinien mieć większe umiejętności niż zwykły fotograf. Nie przekonują mnie argumentację, że każdy może być fotografem w dzisiejszych czasach tak naprawdę można powiedzieć w ten sposób o każdym zawodzie np. murarzem teoretycznie każdy może być ale dopiero w praktyce okazuję się kto tak naprawdę nadaję się to tego fachu.

Mam wielu znajomych którzy przed ślubem zdecydowali się na to aby zrobić sobie zdjęcia przed ślubem i wynajęli do tego profesjonalnych fotografów i naprawdę byli pod wrażeniem tego jaki przyniósł ze sobą sprzęt który swoją drogą był dość drogi.

Spotkałem się z dużą liczbą osób które kwestionują tego rodzaju profesjonalizm i mówią że fotograf jak fotograf każdy robi zdjęcia ale ja ponownie się nie zgadam bo tak samo jest np. ze stronami internetowymi podstawową stronę internetową może wykonać nawet na niczym nie znający się laik natomiast aby wykonać profesjonalną witrynę trzeba to tego grona fachowców z dużymi umiejętnościami gdzie każdy zajmuję się czymś innym. Jest to oczywiście tylko przykład ale może on zobrazować to że na każdej rzeczy trzeba się znać tak samo jest z robieniem zdjęć, uchwycenie dobrego światła, cienia i innych ważnych elementów wymaga wprawy i doświadczenia. Dlatego zachęcam każdą młodą parę do wynajęcia fotografa ślubnego z prawdziwego zdarzenia. Wyszukanie takiej osoby nie jest trudne wystarczy wpisać w Google np. „zdjęcia ślubne Warszawa” a wyskoczy nam naprawdę bardzo dużo wyników i będzie na pewno w kim przebierać i znajdziemy na pewno jakąś ciekawą promocję dzięki czemu nasze pamiątki ze ślubu nie będą dużo kosztować.

Podsumowując warto zastanowić się nad fotografem ślubnym bo może się okazać, że amatorskie zdjęcia są po prostu słabej jakości i nie będziemy zadowoleni z rezultatów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *