Szkolenia Google Adwords

by:

KomputeryMarketing

Przeprowadzenie skutecznej kampanii reklamowej w Internecie jest z reguły bezpośrednio związane z Google Adwords. Warto zatem na dłużej pochylić się nad tym tematem, by dokładnie zrozumieć jego niemałą wartość.

Czym jest Adwords?

Google Adwords to system reklamowy marki Google, którego celem jest zapewnienie  dobrych możliwości reklamowych również tym stronom, które nie są tak dobrze wypozycjonowane, by znajdować się wysoko w wyszukiwarkach, szczególnie na pierwszej stronie. Dzięki temu opłacając reklamę możemy się tam znaleźć i dotrzeć do nowych klientów.

Każdy z nas na pewno nie raz w życiu widział reklamę Google Adwords, która znajduje się na pierwszej stronie wyszukiwarki, nad lub pod wynikami, które pokazały się po wpisania jakiegoś hasła. Reklama oznaczenie w postaci żółtego boxa z napisem „reklama”.

Google Adwords jest potężnym narzędziem, które odpowiada za około ¼ wszystkich reklam w Internecie, ponieważ poza samą wyszukiwarką działa również na innych platformach.

adw2

Dlaczego ważne jest zdobywanie wiedzy z zakresu tworzenia kampanii reklamowych?

Głównym powodem jest oczywiście oszczędność. Korzystanie z Google Adwords, tworzenie specjalistycznych kampanii reklamowych może być bardzo drogie, jeśli jest nieumiejętnie prowadzone. Ponadto nie zawsze ilość wydanych pieniędzy przekłada się na otrzymane rezultaty. Osoby doświadczone są w stanie wydać relatywnie niewielkie kwoty na kampanię reklamową, osiągając imponujące wyniki.

poz1

Zalety reklam w Google Adwords

Decydując się na wykupienie reklam w Google Adwords otrzymujemy szereg korzyści. Przede wszystkim wspomnianą wyżej oszczędność, ponieważ możemy dostosować naszą reklamę do konkretnego rynku i danego profilu Klientów.  Dodatkowo możemy efektywnie wykorzystać posiadany budżet reklamowy, korzystając np. z opcji rozliczania się za kliknięcia. Jednak największą zaletą reklam w Google Adwords jest to, że mamy całkowity nadzór nad procesem i możemy go dowolnie modyfikować, aby otrzymać jak najlepsze rezultaty. Przynajmniej z tego względu zawsze warto wziąć udział w profesjonalnych szkoleniach, a potem efektywnie korzystać ze zdobytych umiejętności. Zapisz się na szkolenia google adwords na stronie http://promotraffic.pl/szkolenia-google-adwords/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *