Czego nie wydrukujesz na domowej drukarce

by:

MarketingUsługi

Wielkonakładowe wyzwania potrzebują specjalnych rozwiązań, dokładnie tak właśnie jest z wszelkimi materiałami do druku. Jeśli chcemy wydrukować kilka dokumentów na normalnym papierze w formacie A4, spokojnie nada się do tego nasza domowa drukarka laserowa, czy nawet igłowa.

Problem może się pojawić, gdy zechcemy wydrukować coś w kolorze – na klasycznym papierze do drukarki kolorowe wydruki nie wyglądają tak atrakcyjnie. Z kolei włożenie do biurowej drukarki papieru o innej fakturze, na przykład nabłyszczanego, w kontakcie z urządzeniami drukującymi w drukarce może spowodować, że wydruk będzie wyglądał jeszcze gorzej. Biurowe drukarki nie są przystosowane do drukowania na innych niż A4 formatach, jak również na innych fakturach i grubościach papieru. Stąd też, gdy planujemy druk folderów, lepiej nawet nie myślmy o tym, by zaoszczędzić i wydrukować je na biurowej drukarce – nawet gdyby jakimś cudem się to udało, to koszty takiego przedsięwzięcia będą ogromne.

uloty6

Podobnie gdy chodzi o druk ulotek składanych. Poznaj ofertę drukarni JKB Print – https://www.jkbprint.pl/ulotki. Specjalnie przystosowane do tego maszyny drukarskie w profesjonalnych cyfrowych drukarniach poradzą sobie z tym zadaniem, nakładając farbę równomiernie na wszystkie powierzchnie i drukując nawet najbardziej skomplikowane formy ulotek.

uloty5

Zatem gdy zależy ci na wydruku jakichkolwiek materiałów reklamowych lub choćby eleganckich zaproszeń ślubnych, zdecyduj się na druk cyfrowy w Warszawie. Cyfrowe, nowoczesne maszyny radzą sobie obecnie z wszelkimi możliwymi rodzajami papieru, farby drukarskiej oraz fakturami materiałów, nie wspominając nawet o wszelkich konfiguracjach ulotek czy folderów, układach stron i ilustracji.

Dodatkową zaletą korzystanie z profesjonalnej drukarni jest także usługa składania i cięcia materiałów reklamowych, co oszczędzi ci dużo pracy – pomimo iż jest to zadanie proste, to bez odpowiednich narzędzi może być czasochłonne i uciążliwe. W przypadku inwestowania w reklamę swojej firmy warto decydować się na nowoczesne i sprawdzone rozwiązania oferowane przez specjalistów w branży drukarskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *