Szczotki w limitowanej edycji.

by:

Biznes

Na lokalnym, bielskim rynku, pojawiły się ostatnio ciekawe szczotki w limitowanej edycji. Są to szczotki stworzone przez lokalnego producenta, firmę Befaszczot, na festiwal modowy UrBBan Fusion Art. & Fashion Festival. W ramach festiwalu, firma przygotowało specjalnie stworzony, gadżet miejski, którym są wspomniane szczotki w limitowanej edycji, w kształcie logo miasta Bielska Białej. Do wyboru mamy dwa zestawy szczotek, a są to szczotki do czyszczenia ubrań i obuwia, oraz szczotki kosmetyczne. Także każdy mam możliwość wyboru, jaki rodzaj gadżetu jest dla niego bardziej odpowiedni, i który zdecyduje się zakupić.

Cóż to za ciekawe szczotki w limitowanej edycji?

Do naszej dyspozycji są dwa rodzaje szczotek w limitowanej edycji, czyli szczotki kosmetyczne, oraz szczotki do czyszczenia ubrań oraz obuwia. Każdy zestaw to szczotki w pełni ekologiczne, wykonane z naturalnych i ekologicznych materiałów. To bardzo ważne, bowiem ekologia, odgrywa w ostatnim czasie coraz bardziej istotną rolę w życiu nas wszystkim. Miasto zaś, musi w tym zakresie świecić wręcz przykładem, toteż limitowana edycja szczotek w kształcie logo miasta, nie mogłaby nie spełniać wymagań ekologicznych.

Jako materiał na oprawki wykorzystano olejowane, bukowe drewno, zaś włosie to przede wszystkim naturalne końskie włosie, włókno z agawy, oraz szczecina. Możemy tutaj mówić o tym, iż są to bardzo ekologiczne szczotki w limitowanej edycji. Tym bardziej, iż całość została dodatkowo zapakowana w ekologiczne i zarazem estetyczne pudełko, wewnątrz którego, poza samymi szczotkami znajdziemy krótką historię producenta, oraz zaproszenie do wizyty we wspaniałym mieście, jakim jest Bielsko Biała.

Wykonanie poszczególnych szczotek.

Warto także przyjrzeć się kwestii wykonania poszczególnych szczotek dostępnych w ramach limitowanych edycji. Mamy tutaj, jak wspomnieliśmy do wyboru szczotki kosmetyczne, oraz szczotki do pielęgnacji odzieży i obuwia.

  • Szczotki kosmetyczne – to zestaw, w skład którego wchodzą dwie duże szczotki, przeznaczone do masażu, oraz do peelingu na sucho. Dodatkowo w zestawie znajduje się mała, okrągła szczotka, idealna do nakładania kosmetyków takich jak chociażby puder. Zostały one nabite włóknem z agawy wraz z naturalną szczeciną.
  • Szczotki do pielęgnacji odzieży i obuwia – to z kolei szczotki większe, przeznaczone do pielęgnacji odzieży oraz elementów skórzanych garderoby. Do tego , w skład zestawu wchodzi także okrągła szczotka do nakładania pasty lub wosku na obuwie oraz skórzane elementy garderoby.

Podsumowanie.

Generalnie, można powiedzieć, iż ciekawe szczotki w limitowanej edycji, rozeszły się jak świeże bułeczki. Dlatego też. Pomimo tego, iż początkowo nie planowano dodatkowych edycji, to jednak obecnie są one w produkcji, a niebawem znów będą dostępne dla większości mieszkańców miasta. Tym bardziej, iż jak widzimy, gadżet, jakim są ciekawe i ekologiczne szczotki w limitowanej edycji, sprawdził się wyśmienicie i większość mieszkańców chętnie zdecydowała się na zakup.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *