Studio fotograficzne – nie pozwolimy przeminąć pięknym chwilom

by:

Usługi

Prezentujemy miejsce, w którym poprzez swoją pracę i pasję, sprawiamy, że piękne chwile nigdy w pełni nie przemijają. Utrwalamy je na papierze, w postaci pięknych zdjęć, doskonale obrazujących okoliczności danych zdarzeń oraz towarzyszące im nastroje. Tym sposobem zatrzymujemy w pewien sposób czas, aby po latach móc wrócić do określonych, ważnych dla nas chwil z sentymentem – powspominać oglądając fotografie.

Chwile utrwalone na zdjęciach są niczym obrazy, które mówią wszystko bez konieczności użycia słów. Doskonale przedstawiają piękno, zarówno całokształt, jak i szczegół. Stawiamy na profesjonalizm, aby za każdym razem wyeksponować najważniejsze elementy tych chwil, których utrwalenie zleca nam klient.

Nasze studio graficzne Kraków dodatkowo pozwoli na stworzenie swojego rodzaju wizualizacji fotografowanych obiektów czy zdarzeń. Profesjonalni, ambitni graficy, przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi, doskonale wyeksponują to co najistotniejsze na danych fotografiach. Bardzo ważna jest umiejętność operowania emocjami w fotografii. Organizując sesje zdjęciowe, pracujemy z klientem tak, aby chciał pokazać swoje naturalne emocje, a następnie odpowiednio wzmacniamy uzyskane efekty. Przykładowo, od zdjęć ślubnych musi emanować radość, ten blask w oczach nowożeńców, tak, aby każdy oglądając zdjęcia mógł wyobrazić sobie powagę tej chwili i towarzyszące parze szczęście. Nie mogą to być zdjęcia statyczne, niczym do portretu.

Wychodzimy z założenia, że najważniejsze są potrzeby klienta, a zatem przyjmując zlecenie przeprowadzamy szczegółowy wywiad dotyczących preferencji, aby móc następnie odpowiednio się przygotować, przeprowadzić sesję i oddać zdjęcia, które w pełni spełnią oczekiwania. Dla nas każda zadowolona osoba, która wychodzi z naszego salonu to bardzo istotny czynnik motywujący, który zachęca do wzmożonej i efektywnej pracy.

fotograf2

Posiadamy duże doświadczenie w branży fotograficznej i oferujemy wysokiej jakości usługi, chętnie podejmujemy się trudnych zadań. Każde nowe wyzwanie traktujemy jako możliwość zaprezentowania naszych sporych umiejętności. Konkretyzując, oferujemy zdjęcia do dokumentów, zdjęcia okazjonalne, sesje ślubne w studio i w plenerze, ale także zdjęcia reklamowe, fotografię biznesową. Podejmujemy się także innych indywidualnie ustalonych sesji zdjęciowych. Gwarantujemy odpowiednie kadrowanie, dobór odpowiedniego otoczenia oraz stroju w zależności od specyfiki otrzymanego zlecenia. Współpracujemy z wizażystką, która wykona odpowiedni makijaż i fryzurę.
Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *