Oferty nowych nieruchomości w Krakowie

by:

Dom

Nowe mieszkanie w Krakowie stanowi marzenie niejednego młodego człowieka. Pracując w centrum dużego miasta warto zastanowić się bowiem nad osiedleniem się w nieco spokojniejszej dzielnicy, oddalonej od miejskiego zgiełku. Oczywiście podstawowym warunkiem musi być dobry dojazd do miejsca pracy i to też mają na uwadze inwestorzy budujący osiedla mieszkalne na przedmieściach Krakowa. W mieszkaniach znajdujących się w pobliżu terenów leśnych i rekreacyjnych osiedliło się już tysiące Polaków i dużo więcej ma na to ochotę.

Nowe mieszkania oferują bowiem wysoki standard wykończenia oraz szereg dogodności związanych z całym kompleksem osiedlowym, jak w przypadku osiedla OazaBronowice. Nowe mieszkania Kraków oferuje przede wszystkim w małych i średnich wielkościach, co spowodowane jest typem potencjalnego klienta, ale i też mały zapotrzebowaniem na duże lokale, ze względu na trudną sytuację finansową wielu Polaków. Najczęściej poszukującą nowych mieszkań grupą są młode małżeństwa u początku swojej ścieżki zawodowej.

Projekt konkretnego mieszkania w mniejszym bądź większym zakresie pozostaje do ustalenia. W pewnym stopniu zmienić można np. sposób podziału przestrzeni. Mieszkania oddawane są do użytku najczęściej w stanie surowym. Niewątpliwą zaletą nowych mieszkań w Krakowie jest ich lokalizacja, ponieważ najczęściej są dostępne w niewielkiej odległości od centrum miasta, ale już w pobliżu terenów zielonych, co stanowi idealne rozwiązanie dla rodziny z małym dzieckiem.

Osiedla takie są strzeżone i posiadają szereg udogodnień w postaci podziemnych miejsc parkingowych oraz placów zabaw dla najmłodszych, a w okolicy szybko pojawia się infrastruktura rekreacyjna, handlowa, zdrowotna i edukacyjna. Mieszkania Kraków ma budowane na osiedlach tworzonych „z głową”, czyli w takim sposób, iż są w stanie zaspokoić podstawowe potrzeby mieszkańca bez konieczności podróży centrum do miasta.

8 Replies to “Oferty nowych nieruchomości w Krakowie”

 1. Młode małżeństwo pisze:

  Zakupiliśmy z Żoną mieszkanie od SM Salwator i chcielibyśmy zaznaczyć, że jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się (po długich rozmyślaniach) na mieszkanie właśnie w inwestycji wykonanej przez dewelopera Salwator. Na wstępie na dużą pochwałę zasługuje kontakt pracowników sprzedaży z klientem, wszystko odbyło się bardzo sprawnie, w miłej atmosferze. Można powiedzieć, że pracownicy Salwatora wzięli sobie do serca słowa „klient nasz Pan”. Również przy odbiorze mieszkania nie było żadnych problemów. Pojawiły się raptem dwie małe kwestie do poprawienia i zostały wykonane praktycznie „od ręki”, więc stwierdzenie, że spotkaliśmy się z naprawdę fachową obsługą ze strony Salwatora jest tutaj jak najbardziej na miejscu. Cała inwestycja wykonana przez dewelopera zgodnie z projektem (umową). Polecamy dewelopera SM Salwator z Krakowa, naszym zdaniem firma godna zaufania. Renata i Łukasz

 2. Krzysztof pisze:

  Szukając miejsca w sieci, w którym mógłbym odwdzięczyć się za bezproblemowy, bardzo udany zakup mieszkania SM SALWATOR dodając im pozytywną ocenę, trafiłem na tą opinię „Młodego małżeństwa” o SM Salwator. Muszę przyznać, że jest dla mnie bardzo trafna i w pełni się z nią zgadzam. Fajnie widzieć, że jest więcej osób zadowolonych z usług dewelopera Salwator. To co moim zdaniem najistotniejsze, to fakt, że Salwator nie winduje jakoś strasznie do góry cen, inwestycje które realizuje są ładne, solidnie wykonane i nie odbiegają od planów. Na plus można jeszcze zaliczyć SM Salwator terminowość i naprawdę miłą i rzeczową obsługę klienta. Deweloper godny zaufania!

 3. PikPik pisze:

  Ja również polecam dewelopera Salwator z Krakowa. Bardzo solidna firma, jeśli chodzi o prace wykończeniowe, a przy tym nie są jakoś bardzo drodzy. Zgadzam się też, że inwestycje mieszkaniowe Salwator realizuje całkowicie przestrzegając wcześniejszych planów, tzn. nie pojawia się nic i nie znika w trakcie budowy. Obsługa w porządku, kontakt dobry, mieszkanie niemalże idealnie na czas.

 4. Sandra pisze:

  Hej wszystkim użytkownikom:) Osobiście także polecam dewelopera Salwator za świetne wykonanie Osiedla dla Rodziny przy ulicy Niebyłej, gdzie aktualnie mieszkam z mężem:) Jak dla mnie jedyną wadą tej inwestycji jest niestety dosyć duża odległość od centrum Krakowa, no ale coś za coś, przynajmniej cena była bardzo atrakcyjna i okolica bardzo spokojna i cicha. Uważam, że cały budynek jak i samo mieszkanie zostały wykonane bardzo poprawnie przez dewelopera. Po czasie nie ma póki co żadnych problemów, a mieszka się tutaj naprawdę super. Uczciwa i bardzo porządna firma, polecam:)

 5. Piotrek pisze:

  Witam zadowolonych klientów Salwatora:) Czy ktoś miał kontakt, może powiedzieć coś ciekawego na temat inwestycji Salwatora przy ulicy Ogrodniczej? Rozważam zakup pod wynajem i ciekaw jestem Waszych spostrzeżeń. Salwatora znam na wylot i nigdy nie miałem z nimi najmniejszych problemów, więc nie ukrywam, że chcę kupić coś właśnie u nich, a Ogrodnicza nie dość, że rewelacyjnie prezentuje się wizualnie, to jeszcze są to dwa małe kameralne budynki w świetnej lokalizacji. Co sądzicie? Pozdrawiam, Piotrek

 6. Krakus pisze:

  Witaj Piotrku, ja więcej o Ogrodniczej mogę Ci powiedzieć za jakieś 4 miesiące, jak odbiorę mieszkanie, które tam zakupiłem:) Póki co wygląda to obiecująco i według mnie mieszkanie warte ceny, a sam Salwator jest marką nie byle jaką. Jakbyś miał jakieś konkretne pytania, to może będę w stanie odpowiedzieć na nie. Pozdrawiam

 7. Jacek pisze:

  Zdecydowanie polecam mieszkania dewelopera Salwator w Krakowie. Bardzo fajne budowy, bez żadnych wad czy usterek. Obsługa miła, sprawnie i szybko działająca. Malutkie opóźnienie w oddaniu było, ale nie było to dla nas uciążliwe. Kupiłem na Obozowej, o Ogrodniczej niestety nic nie wiem, więc nic Wam nie podpowiem, ale myśle, że jak Salwator to realizuje, to będzie ok:)

 8. Andrzej pisze:

  Witam, witam. Stosunkowo dawno temu kupiłem mieszkanie u Salwatora (2,5 roku) i czytając ostatnio inne komentarze, tez postanowiłem podzielić się opinią, anóż się komuś przyda. Przyznam, że ja nie byłem dokońca zadowolony z obsługi, czułem się trochę „niechciany”. Ale oprócz tego wszystko było bardzo w porządku. Umowa bez kruczków, jak zobaczyłem usterkę w mieszkaniu podczas odbioru, to szybko ją usunęli. Mieszkanie bardzo przestronne, otoczenie bloku przyjemne. Podsumowując, mimo obsługi, zdecydowanie polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *