Upominki dla dzieci wesele – krówki weselne

by:

Marketing

Organizacja wesela wiąże się z planowaniem masy rzeczy, od tych bardzo istotnych, do bardzo małych drobnostek, bez których nie osiągniemy efektu jaki sobie zaplanowaliśmy.

Najważniejsze to by wybrać kościół i miejsce na nasze przyjęcie weselne, czyli salę. Najwygodniej jeżeli nasz sala ma w swojej ofercie catering weselny. Załatwimy wszystko w jednym miejscu, nie będziemy musieli szukać oddzielnej firmy, czy restauracji specjalizującej się w cateringu weselnym. Jest to naprawdę wygodne rozwiązanie, ponieważ dodatkowy problem na naszej głowie nie jest nam potrzebny. Menu oczywiście ustalimy sami, z oferty przedstawionej przez właściciela sali. Ale wszystko już jest na miejscu.

Wiele sal weselnych, zwłaszcza tych nowo wybudowanych, oferują nam również pokoje hotelowe do wynajęcia. Często mamy przyjezdnych gości, których gdzieś musimy przenocować. Jeżeli mamy dostęp do takich pokoi, wystarczy ulokować tam przyjezdnych gości i po problemie. Miejscowi jakoś sobie poradzą, wrócą albo taksówką, albo odwiezie ich osoba którą zatrudnimy do rozwożenia gości. Polecam zwłaszcza to drugie rozwiązanie, wyjdzie taniej niż taxi a kosztów poniesiemy jeszcze sporo. Kościół, salę i jedzenie mamy wybrane, musimy załatwić jeszcze sprawę alkoholu, to ile i jaki podamy zależy tylko od nas, pamiętajmy tylko że kupując hurtowo zapłacimy mniej, niż jeżeli będzie co jakiś czas kupować po kilka butelek.

Ubranie, takie jak garnitur i suknia ślubna to znów nasz wybór. Warto też pomyśleć o symbolicznym podziękowaniu dla gości. Za to że przybyli by świętować z nami ten symboliczny dzień. Świetnym rozwiązaniem jest pozostawienie obok fiszki z imieniem i nazwiskiem naszego gościa, drobnego upominku. Bardzo modne są ” krówki weselne „. Czyli mniej więcej standardowa krówka cukierek, zapakowana w spersonalizowane przez nas opakowanie, z naszymi imionami, miejscem i datą ślubu. Fajna pamiątka dla gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *