Proces zamawiania przypinek

by:

Marketing

Przypinki reklamowe to jak wskazuje nam na to sama nazwa nieduże plakietki z możliwością ich przypięcia, o charakterze reklamowym. Na przypinkach możemy umieścić całkowicie dowolny nadruk, który będzie stanowił reklamę. Gadżety te charakteryzują się niskim kosztem ich wyprodukowania i są stosunkowo całkiem niezłą reklamą. Jak wygląda proces ich zamawiania?

Przypinki na zamówienie to produkty oferowane przez sporo firm działających w branży reklamowej. Można nawet znaleźć typowych producentów przypinek, a więc firmy, które realizują wyłącznie zamówienia na przypinki. Tak czy inaczej, składając zamówienie na przypinki, otrzymamy kurierem gotowe zamówienie.

Jak to wygląda od strony technicznej? Na stronach internetowych firm produkujących personalizowane przypinki metalowe znajdziemy szczegółowe cenniki tychże gadżetów. Większość z firm cenę za sztukę uzależnia od rodzaju, kształtu czy wielkości przypinki, ale też wpływ na jednostkową cenę ma ilość zamawianych przypinek.

Kiedy zdecydujemy się już jakie przypinki chcemy mieć i w jakiej liczbie, nie pozostaje nam nic innego jak przygotować grafikę o wymiarach wskazanych przez szablon firmy produkującej przypinki. Gotową grafikę dostarczamy w odpowiednim rozszerzeniu mailowo, wraz z dokładnymi informacjami odnośnie zamówienia i pozostaje nam poczekać (z reguły 3-7 dni) na przesyłkę. Prawda, że to niezwykle proste?

Jedną z wysoko ocenianych i często polecanych firm produkujących przypinki jest Buttonfly.pl – z całą pewnością warto zamówić u nich naprawdę dobrej jakości przypinki w rozsądnych cenach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *