Turnieje pokera w Krakowie

by:

Rozrywka

W dzisiejszych czasach poker stał się bardzo popularną grą na całym świecie. Zdecydowanie dominuje tutaj odmiana Texas Hold’em. Gracze z całego świata często rywalizują ze sobą na turniejach z milionowymi pulami. Niestety nie w Polsce, u nas ciężko znaleźć jakikolwiek dobrze zorganizowany turniej pokerowy. Ale już niebawem może się to całkowicie zmienić! Zainteresowani? Czytajcie dalej.

Właśnie został otwarty nowy serwis w całości poświęcony pokerowi Texas Hold’em i organizacji turniejów w tę odmianę pokera – turnieje-pokerowe.pl. Co znajdziecie w naszym serwisie? Przede wszystkim informacji o organizowanych w Polsce turniejach pokerowych. Zapisy na pierwszy turniej już ruszyły. Turniej pokerowy odbędzie się w Krakowie. Szczegółowe informacje i miejscu, czasie i wysokości wpisowych nie są jeszcze znane. Wszystko zależy od Waszego zainteresowanie turniejami pokerowymi i preferencji co do stawek. Pewne są dwie sprawy. Po pierwsze, turniej pokerowy zostanie rozegrany w Krakowie. Po drugie, zagramy w Texas Hold’em NL.

Co jeszcze znajdziecie w naszym serwisie? Rozbudowane forum pokerowe, gdzie będziecie mogli podzielić się wiedzą, informacjami i wrażeniami z turniejów z innymi pokerzystami. A także mnóstwo wskazówek dotyczących strategii gry w pokera oraz newsy ze świata pokerowego. Słowem prawdziwa gratka dla miłośników pokera.

Każdy kto choć raz grał w pokera na żywo doskonale wie, że to zupełnie inny rodzaj emocji niż gra w pokera online. Naturalnie gra przez Internet także potrafi być bardzo przyjemne i dostarczać wielu emocji, z tymże zdecydowanie brakuje tych związanych z bezpośrednim kontaktem z innymi pokerzystami. Żywimy głęboką nadzieję, że dzięki serwisowi turniej-pokerowe.pl już wkrótce zupełnie się to zmieni, a każdy z nas będzie miał doskonała sposobność zmierzyć się w prawdziwych turniejach pokerowych na żywo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *