Szaleństwo w grupie na Mazurach

by:

Turystyka

Czy Mazury są wymarzonym miejsce na eventy? Oczywiście. Tutaj można odpocząć od pracy, rozerwać się i zintegrować z grupą. Zapewniają nam to relaksujące widoki pięknych jezior i zieleni, liczne atrakcje turystyczne i hotele, które mogą się poszczycić bardzo dobrymi ofertami przygotowanymi specjalnie na imprezy integracyjne. W tym celu można tu przyjechać w lato jak i zimę. Obje opcje są tak samo pociągające.

W zimie na przykład masz możliwość na jazdę z całą grupą  na skuterach śnieżnych, quadach, poduszkowcach, segway, czy ice boardzie . Przy czym organizatorzy wyznaczeni przez hotele często urozmaicają takie zajęcia o specjalne zadania, dzięki, którym jest jeszcze więcej zabawy i jeszcze bardziej integrują grupę . Oprócz tego są też ścianki wspinaczkowe, hockey na lodowisku, narciarstwo biegowe, kuligi po lasach, ice karting i hale sportowe. Bardzo ciekawą opcją są dostępne o każdej porze roku gigantyczne piłkarzyki w, które możemy zagrać w Hotelu Miłomłyn Zdrój. Zamiast miniaturowych piłkarzyków „uwięzionych” przy obracających się drążkach, uczestniczą w nich gracze przypięci do aluminiowych rur.

Zaś latem możemy całą grupą wybrać się na regaty żeglarskie, rejsy rowerowe , kajakowe, lub motorowodne, spędzić miły czas przy ognisku, zwiedzić park linowy. Sprzyjają temu prywatne porty oferowane przez niektóre hotele, jak na przykład były Exploris Piaski czy też znany również jako Exploris Ruciane Nida – www.explorispiaski.pl. Na tej stronie dowiemy się, że został on przekształcony w hotel Mazurski Raj. Przeszedł w inne ręce, został odremontowany i z całą pewnością jest to korzystne dla turystów. Często organizowany jest również  team building  polegający na wykonywaniu w grupie różnych zadań lub konkurencjach różnorakie misje strategiczne.

Jeśli ktoś nie lubi zabaw na zewnątrz może będzie wolał warsztaty kulinarne, gry tematyczne, biesiady mazurskie, koncerty, dyskoteki lub bilard. Jakąkolwiek opcję być nie wybrał jesteś zawsze w pięknym otoczeniu zapierających dech w piersiach krajobrazów lub luksusu hoteli. Możliwości na eventy na Mazurach jest bardzo wiele i z pewnością nikt nie będzie miał problemu wybrania czegoś odpowiednio dopasowanego do potrzeb swoich lub ogółu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *