Systemy zamykania drzwi

by:

Biznes

Pęki i kilogramy kluczy zostały zastąpione już jednym kluczem pasującym do pomieszczeń obsługiwanych przez daną osobę. Taki system jednego klucza w hotelu jest już popularny od dłuższego czasu. Obok tego systemu niezwykle popularne stały się zamki hotelowe mobilne i zamki hotelowe na kartę.

Jeżeli meldujemy się w hotelu od razu w recepcji otrzymujemy kartę, karta otwiera nam nie tylko drzwi do naszego pokoju ale także drzwi wejściowe do budynku oraz parking. Karta włącza nam wszystkie urządzenia elektryczne w pomieszczeniu, które wynajmujemy, powoduje, że po otwarciu okien wyłącza się automatycznie klimatyzacja.

Tego rodzaju systemy potrzebują odpowiednich zamków, dlatego wszelkie wkładki, zamki są również produkowane jako produkty inteligentne. System master key czyli znany system jednego klucza jest nowoczesnym rozwiązaniem technologicznym, które bardzo ułatwia i usprawnia życie. Pracownik jednym kluczem otwiera tylko te pomieszczenia, do których jest upoważniony. Noszenie przy sobie wielu kluczy jest już dzisiaj nie potrzebne.

Inteligentne systemy otwierania i zamykania pomieszczeń powodują, że obsługa hoteli jest praktycznie samoobsługowa. Te wszystkie innowacje dotyczące przeróżnych zamków i kluczy są skierowane bezpośrednio do sektora hotelowego. To tam odpowiednie zamki i wszelkie ułatwienia z zamykaniem i otwieraniem danych pomieszczeń są najbardziej potrzebne. Sprawdzają się tam wszelkie nowoczesne pomysły. Najnowszym pomysłem jest system biometryczny, nie wiadomo czy sprawdzi się on w systemach hotelowych, ale prace nad takimi systemami już trwają.

Systemy inteligentne zamków powodują, że życie pracowników hoteli i hotelowych gości staje się łatwe i przyjemne. Dzięki takim innowacjom do hotelowego pokoju już nikt tak łatwo się nie dostanie i nikt nie nie okradnie już gości.

Chcesz dowiedzieć się więcej o najnowszych technologia w hotelach i zamkach hotelowych mobile? Koniecznie przeczytaj artykuł http://ilumioapp.pl/ilumio-otworzy-wiekszosc-cyfrowych-zamkow-hotelowych-na-swiecie/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *