Ślubne zawirowania

by:

Rozrywka

Jedni marzą o ślubie na karaibskiej plaży, inni o kameralnej ceremonii w małej kapliczce, jeszcze inni o wielkim, tradycyjnym ślubie i weselu. Stworzyłam ten artykuł właśnie z myślą o tych ostatnich. Sama mam za sobą swój ślub i huczne polskie weselicho, więc wiem „czym to pachnie”. Jednak z perspektywy czasu, nie żałuję niczego i na pewno nie zamieniłabym mojego przyjęcia na małą imprezę. Zorganizowanie tak wielkiej uroczystości to nie lada gratka, ale efekty przerosną nasze oczekiwania. Nie mówiąc już o satysfakcji, jaką będziemy czuć, że sami ze wszystkim sobie poradziliśmy. Oczywiste jest, że jeśli wybralibyśmy ślub np w tropikach, całą pracę wykonała by za nas agencja, która organizuje takie śluby, dlatego ślub w kraju wiążę się z większym nakładem obowiązków, energii itd. Jednak duma po wykonaniu tak ciężkiego zadania jest nie do opisania i rekompensuje cały ten trud. Jeśli mogę podpowiedzieć od czego zacząć, to radziłabym wybrać się do księdza i dobrać sobie datę ślubu.

Ta decyzja pozwoli nam wykonywać następne kroki, które zbliżać nas będą do szczęśliwego zakończenia przygotowań. Ze ślubnych decyzji pozostaje nam jeszcze suknia ślubna, obrączki, wystrój kościoła, wiązanki ślubne, fotograf. Większość z tych decyzji jest uzależnionych od naszego indywidualnego gustu, więc żadne porady się tu nie przydadzą.

Co i jak? – Wesele

Jest kilka poważnych decyzji, jakie musimy podjąć, które są związane z przyjęciem weselnym i od których zależy powodzenie naszego przedsięwzięcia. Na pierwszy plan wysuwa się wybór sali weselnej. Nie będzie to łatwe zadanie, w naszej okolicy na pewno jest kilka popularnych lokali, które oferują podobne standardy. Musimy wziąć pod uwagę względy logistyczne i estetyczne, sala musi być wygodna, ładnie wykończona itd. Kolejne kroki, to wybranie menu, oprawy muzycznej, wystroju sali itd.

Organizacja przyjęcia Weselnego

Fotograf – magik na naszym ślubie i weselu

Szczególna rola przypada fotografowi, dlatego postanowiłam poświęcić tej postaci osobny rozdział. Znaleźć dobrego fotografa, który będzie miał pojęcie o prawdziwej fotografii, nie jest łatwe, ale nie jest to awykonalne. Pomocy możemy szukać w niezastąpionym Internecie, jednak, aby wyselekcjonować najwłaściwsze informacje, musimy użyć wyszukiwarki Google. „Wklepujemy” frazę >fotografia ślubna Kielce< , odczekujemy dwie chwile i już mamy wszystko, czego nam trzeba! Trochę trudu będzie nas kosztować przejrzenie tych wyników, ale dzięki temu znajdziemy najodpowiedniejszą osobę do roli fotografa na naszym ślubie i przyjęciu weselnym.

Fotografia Ślubna - Kielce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *