Kurs podnoszący kompetencje przy pracach przemysłowych i budowlanych

by:

Edukacja

Wiele prac budowlanych czy przemysłowych wymaga wykorzystania pojazdów, dzięki którym wykonywanie obowiązków będzie znacznie łatwiejsze. Kurs HDS jaki Państwu proponujemy to rozwiązanie, dzięki któremu nabędziecie niezbędnych kompetencji w obsłudze konkretnych maszyn.

Kurs operatorów wózków widłowych pozwoli Wam uzyskać odpowiednie uprawnienia do sterowania tym coraz częściej używanym nawet w zwykłych magazynach sprzętem. Transport palet i płynna komunikacja na ogromnym, gdyby pokonywać go pieszo, obszarze staną się dzięki niemu naprawdę proste. Krok po kroku zostaniecie wdrożeni w to, w jaki sposób optymalnie przyspieszać, hamować i zakręcać pojazdem, a także jak obsługiwać mechanizm nośny, dzięki któremu w bardzo łatwy sposób można będzie przewozić konkretne towary i ciężary.

suw2

Finalny egzamin jest zaś bardzo przejrzysty i bazuje na wszystkich przećwiczonych wcześniej elementach, dzięki czemu nikt nie powinien mieć z nim żadnego problemu. Jeśli chodzi o kolejny dostępny w naszej ofercie kurs żurawie również są dziś niezwykle istotnym i bardzo często wykorzystywanym przy pracach budowlanych sprzętem. Podniesienie swoich kompetencji w tym zakresie z nami będzie niezwykle proste, dzięki czemu wszelkie aktywności wysokościowe, które byłyby nieosiągalne bez specjalistycznego sprzętu okażą się dla Was niezwykle przystępne.

Także tutaj szkolimy zarówno ze standardowej obsługi pojazdów jak i zwracamy uwagę na różne ułatwiające pracę rozwiązania, pozwalające z maksymalną efektywnością wykorzystać cały mechanizm podnoszący. Stałe poprawianie swoich kompetencji jest niezwykle ważne na rynku pracy, gdzie konkurencja jest coraz większe. Obsługa pojazdów, która możliwa będzie po naszych szkoleniach z pewnością umożliwi Wam jeszcze większy spokój o swoją pozycję na stanowisku pracy.

suw3

Dla wielu pracodawców umiejętność kontroli wspomnianych pojazdów jest dziś jednym z kluczowych czynników, które biorą pod uwagę przy przeglądaniu CV w trakcie rekrutacji do prac budowlanych, więc tym bardziej warto wyjść ich oczekiwaniom na przeciw. Sprawdź ofertę kursów na HDS na stronie http://dzwignice.pl/hds/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *