Kobiecy punkt widzenia

by:

Zdrowie

Nie od dziś wiadomo, że kobiety podchodzą nieco inaczej do intymnej relacji ze swoim partnerem. Podczas współżycia liczy się dotyk, delikatność, emocje. Kobiety potrzebują czułości. Można powiedzieć, że nic tak bardzo nie podsyca w nich namiętności.

Bardzo ważną kwestią dla kobiet jest także tzw. gra wstępna oraz cała oprawa jaka towarzyszy aktowi zbliżenia, w tym niezbędny jest też odpowiedni nastrój. Kobiety uwielbiają światło świec, które nadaje pomieszczeniu ciepło i nastrojowy półmrok. Masaż olejkami zapachowymi sprawia, że można jeszcze mocniej podsycić pożądanie między partnerami. Liczy się także długość stosunku, aby każdy miał czas na przyjazne doznania ze zbliżenia. Jak przedłużyć stosunek, aby było jeszcze bardziej przyjemniej? Można zastosować afrodyzjaki przed współżyciem. Wspólne spożycie truskawek z szampanem może podsycić jeszcze bardziej nastrojowość i namiętność. Dajmy sobie szansę przeżyć coś tak pięknego w pięknej oprawie i zaskoczmy partnera, a na pewno będzie miał ochotę na więcej. Takie celebrowanie zbliżenia zdecydowanie pozytywnie wpłynie na odczuwanie przyjemności, a także pozwoli zbliżyć się do siebie i zatrzymać w świecie, który coraz szybciej gna i składa się w szczególności z obowiązków.

Zrozumiałe jest, że nie zawsze jest możliwość, ale od czasu do czasu warto zwrócić uwagę na pewne aspekty związku nie tylko dotyczące sfery intymnej. Wspólne celebrowanie posiłków, aranżowanie wspólnych wyjść jak za dawnych czasów do teatru, kina, na kolacje potrafi zdziałać cuda. Zaskakiwanie się wzajemne partnerów niszczy skostniałą rutynę i pozwala na nowo poczuć się znowu tak jak na początku relacji, gdzie ciągle byliśmy dla siebie zagadką i  z czasem poznając się coraz lepiej. Badania naukowe również zwracają uwagę na podróże, które bardzo mocno cementują relację. Spędzanie czasu w innym otoczeniu bez problemów życia codziennego bardzo dobrze wpływa na związek. Spróbuj i przekonaj się, że warto!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *