Jesteś indywidualistką? Co powiesz na pierścionki wykonane…z drewna?

by:

Moda

Pierścionki wykonane z drewna to nowy trend w modzie, który już niedługo stanie się prawdziwym hitem. Jeśli jesteś fashionistką, a do tego lubisz się wyróżniać i wyprzedać trendy, z pewnością jest to coś dla Ciebie. I nie mówimy tu o bransoletkach z afrykańskim wzorem czy topornych naszyjnikach, ale o drewnianej biżuterii nowej generacji.

Przedstawiamy Ci 5 powodów, dla których modne drewniane pierścionki to coś, co mogłoby Cię zainteresować.

  1. Są naprawdę atrakcyjne!

Spójrz tylko na ręcznie wykonane drewniane pierścionki od Plantwear, z żywicą w różnych kolorach i zatopionymi w niej ciekawymi elementami. Blue Fog wygląda jak panorama miasta! Drewniana biżuteria naprawdę może się podobać, bo jest coraz więcej ambitnych i kreatywnych projektantów, w których rękach drewno zakwita i pokazuje, na co je stać. To również miła odmiana od złota, srebra i cyrkonii.

plapie4

  1. Biżuteria stworzona dla alergików

Jesteś uczulona na srebro i złoto, i wciąż szukasz alternatyw dla drogiej platyny czy sztucznych materiałów? Wybierz drewno. To naturalny materiał, nie powodujący podrażnień i zaczerwienienia, jest więc stworzony dla alergików. Drewniana biżuteria nie tylko nie szkodzi Twojej skórze, ale jeszcze wyróżnia Cię z tłumu.

  1. Z ekologią za pan brat

Tworzywa sztuczne są szkodliwe dla środowiska i rozkładają się tysiące lat, metale mogą być natomiast szkodliwe dla zdrowia – a te materiały powszechnie używamy nie tylko w biżuterii, ale i np. w produkcji zabawek dla dzieci. Drewno to zdrowa i ekologiczna alternatywa, która jest z nami od zarania dziejów.

  1. Niepowtarzalny design

Biżuteria hand-made (a do niej należy również drewniana biżuteria) ma tą wspaniałą właściwość, że w większości przypadków kupiony przedmiot jest absolutnie niepowtarzalny. Doceniamy pracę ludzkich rąk, rzemiosło i pasję, które sprawiają, że to co mamy jest absolutnie wyjątkowe. Dlatego właśnie drewniana biżuteria może okazać się hitem.

plapie5

  1. Pasuje do wielu stylizacji

Drewniana biżuteria pasuje do wielu codziennych outfitów, dodając „kropkę nad i” twoim stylizacjom. Jeśli znasz się na modzie, możesz również ją wkomponować w wieczorny strój, np. w połączeniu z boho sukienką do ziemi i etnicznymi wzorami. Jest to dodatek, który zapewnia wyróżnienie się z tłumu i podkreśla niebanalną osobowość.

źródło: https://plantwear.pl/kategoria/pierscionki/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *