Czołowy hotel w Szczyrku

by:

Inne

Wśród wszystkich górskich hoteli zlokalizowanych w Beskidach, jeden zasługuje na naszą szczególną uwagę, przede wszystkim przez wzgląd na wyjątkowo dobry stosunek ceny do komfortu wyposażenia oraz jakości obsługi hotelowej. Rzecz jasna chodzi nam tutaj o hotel Elbrus w Szczyrku, który jest na chwilę obecna jednym ze zdecydowanie najbardziej znanych hoteli w tej części Beskidu Śląskiego, a kto wie czy nawet nie najbardziej znanym. Zapraszamy więc serdecznie na krótkie i zwięzłe omówienie najważniejszych kwestii związanych z tym hotelem praz na krótkie zaprezentowanie przebogatej jego oferty skierowanej w stronę praktycznie wszystkich grup klientów.

Hotel Elbrus

Hotel usytuowany jest w samym centrum Szczyrku, w dość dogodnej lokalizacji, mając w niedalekiej odległości postój taksówek, przystanek autobusowy, czy też bankomat. Przede wszystkim jest to jednak ośrodek Spa&Wellnes, wobec czego przyciąga tutaj przede wszystkim klientów oraz klientki zdecydowane na skorzystanie z tej gałęzi oferty. Warto tutaj podkreślić iż w hotelu mamy do dyspozycji aż 11 gabinetów SPA, przez co dla nikogo nie powinno zabraknąć miejsca, jeśli tylko jest chętny na skorzystanie z tego wspaniałego wynalazku poprawiającego stan naszego ducha oraz organizmu. Trzeba tutaj powiedzieć, iż hotel Elbrus pod tym akurat względem należy do wąskiego grona najlepszych hoteli oferujących zabiegi Spa, toteż będąc zwolennikiem tego rodzaju wypoczynku, koniecznie musimy skorzystać z jego przebogatej oferty.

Koszty pobytu

Koszty pobytu w hotelu Elbrus nie należą do najdroższych, bowiem wynajęcie dwuosobowego pokoju to koszt zaledwie 269 złotych. Warto jednak skorzystać ze specjalnych ofert na dłuższe pobyty w ramach których bardzo często możemy dostać na przykład prezent w postaci darmowego vouchera na zabiegi Spa. W hotelu mamy także do dyspozycji w cenie pokoju, saunę, jacuzzi oraz basen. Jednym słowem, jest to hotel odpowiednio wyposażony i przygotowany na przyjęcie nawet najbardziej wymagających klientów, a co za tym idzie, warto sprawdzić osobiście tę ofertę. Z całą pewnością nikt się tutaj nie zawiedzie.

Okolica

Warto tutaj także zwrócić uwagę na lokalne, okoliczne atrakcje turystyczne, bowiem swojego pobytu w górskim hotelu nie możemy w stu procentach przeznaczyć na leniuchowanie. Ruch na świeżym powietrzu, każdemu z nas bardzo dobrze zrobi, toteż powinniśmy pamiętać o tym, aby w sezonie zimowym zabrać ze sobą narty, bądź tez wypożyczyć je w okolicznych wypożyczalniach. Natomiast w sezonie letnim, koniecznie należy pamiętać o zwiedzeniu lokalnych szczytów górskich, co z cała pewnością pozytywnie wpłynie na stan naszego ciała i ducha.

Jednym słowem warto tutaj zajrzeć na stronę hotel-elbrus.pl aby przekonać się o aktualnych ofertach tego hotelu, i skorzystać z tej, która będzie nam najbardziej odpowiadała, co jest rzecz jasna bardzo ważną tutaj kwestią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *