Cukierki z nadrukiem na ślub? Pomysłowe wesele!

by:

Usługi

Cukierki z nadrukiem jako dekoracja ślubnego stołu? Fontanna czekolady przy takiej ilości weselnego jedzenia? Czy te pomysły wydają Ci się irracjonalne? Może i na pierwszy rzut oka tak jest, ale w rzeczywistości, te oraz inne gadżety przyjęcia ślubnego, są co raz bardzo popularnymi dekoracjami wieńczącymi całą uroczystość . Oto 5 pomysłów na sprawienie, że wasz ślub oraz wesele tuz po nim będzie naprawdę wyjątkowe.

Białe gołąbki

Białe gołębie są symbolem miłości dwojga ludzie. Wypuszczone podczas opuszczania kościoła będą niesłychanie romantycznym gestem. Zastanawiając się nad wyborem tej rozrywki zarówno dla państwa młodych jak i dla zgromadzonych gości, można zastanowić się nad zakupieniem większej ilości tych ptaszków, aby efekt był bardziej piorunujący!

Motyle

Alternatywą dla białych gołębi stanowić mogą kolorowe motyle. Ich większa ilość będzie pięknie rozpraszała się w każdym kierunku, co pozwoli na wykonanie niezapomnianych zdjęć. Taki widok zaprze dech w niejednej piersi. Jest to jednak rozrywka dość droga, sięgająca cena nawet powyżej 1 tysiąca złotych.

Cukierki z nadrukiem

Jest to stosunkowo najmłodsza, ale również ciesząca się rosnąca popularnością alternatywa do dekoracji weselnego stołu. Ułożone w pięknych półmiskach cukierki z nadrukowanymi waszymi imionami oraz datą ślubu będą cieszyć się wyjątkowym zainteresowaniem wszystkich gości. Na pewno bardzo szybko rozejdą się wśród wszystkich zgromadzonych.

Fontanna czekolady

Ta niezwykle przyciągająca uwagę wszystkich, wypełniona słodką, płynącą cieczą maszyna, będzie z pewnością cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Pomimo ze na weselu zawsze jest bardzo dużo wszelkiego rodzaju jedzenia, czekoladowe słodkości na pewno przyciągną smakoszy słodkich przekąsek! Okolica samej fontanny powinna być zapełniona półmiskami z owocami, wafelkami, ciastkami i wszelkimi przekąskami, które pasować będą do czekolady.

Pierwszy taniec

Pierwszy taniec powinien być nie tyle zapamiętani przez państwa młodych, co przez gości zgromadzonych przy tym występie. A może ślub to dobra okazja do nauki tańca? Posiadanie umiejętności tańczenia walca na pewno podniesie poziom samospełnienia i satysfakcji! Szkoły tańca przygotują nieskomplikowany układ taneczny, który podkreśli wasze wszystkie atuty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *