Ceny złota i srebra | Mennice Polskie Rosenberg

by:

Biznes

Ceny złota zależą od kursu na świecie. A ponieważ, jego złoża są ograniczone, cena stale rośnie. Dlatego też kupowanie złota jest dobrą inwestycją. To dzięki mennicy, można zaopatrywać się w sztabki złote, ale także monety nazywane bulionowymi. Mają one określoną wagę 30 gram. A dzięki temu, że złoto kosztuje sporo i przeliczane jest na gramy. Można mieć dużą wartość, ukrytą w małym krążku. Najczęściej wysokiej próby od 750, aż do 999, czyli niemalże czystego złota.

Produkty ze złota i srebra znane na całym świecie

Bicie zwykłych monet (ze złota czy srebra), to nie jedyna misja, której sprostać muszą mennice polskie. Wszyscy kolekcjonerzy są w pełni świadomi odnośnie monet okolicznościowych, sztab ze szlachetnych stopów złota czy platyny lub srebra, które są wypuszczane z odlewni z okazji rocznicy narodzin fenomenalnych pisarzy czy Polaków, którzy zasłynęli także na całym w świecie. Takie monety hobbystyczne wytwarzane są w Mennicy Polska.

mennice polskie rosenberg

mennice polskie Rosenberg

Dlaczego warto korzystać z usług Mennica Rosenberg?

Sztabki ze złota czy srebrne monety które oferujemy, pochodzą bez pośredników z najwartościowszych światowych mennic, takich jak:

mennice polskie

mennice polskie

  • Kanadyjska Mennica Królewska (Liść Klonowy),

  • Mennica Austriacka (Filharmonik Wiedeński),

  • Południowoafrykańska Rand Refinery (Krugerrand).

    Polecane i sprzedawane przez nas produkty są certyfikowane i spełniają wszelkie normy, parametry i kryteria względem swojej wagi oraz rozmiaru. Kiedy sztabki lub monety trafią do magazynu, powołany zespół ekspercki skrupulatnie sprawdza każdy produkt. Tylko takie normy upewniają nas, że spełnią one surowe wymagania pod względem jakości. Kupujący na platformie www.mennica-rosenberg.pl mają pewność, że ich zamówienie będzie kompletne i zgodne pod względem ilości, gramatury i wartości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *