Bezpieczeństwo na miejskich drogach

by:

Inne

Mieszkając na wsi w domu jednorodzinnym bardzo często mamy wokół naszego mieszkania ogrodzenie. Słupki metalowe ogrodzeniowe połączone siatka, lub jakieś droższe i bardziej wyszukane. Spełnia ono funkcje wizualne, pięknie wygląda i tak dalej, ale jest ono również jako zabezpieczenie przed niebezpiecznymi gośćmi.

Na wsi przede wszystkim są to dzikie zwierzęta, które mogą narobić dużo szkód, kiedy zbliżą się do naszego domu. Jednak jest to również swego rodzaju zabezpieczenie przed złodziejami czy włamywaczami. Taki ktoś, kto ma zamiar obrabować nasz dobytek widząc ogrodzenie robi się trochę bardziej strachliwy, jak widać spełnia to więc swoją rolę. W miastach raczej rzadziej można spotkać ogrodzenia, jednak nie o tym dziś mowa.

Słupki stalowe w mieście, które pojawiają się coraz częściej przy drogach to temat, który powinien być poruszany przy każdej okazji bezpieczeństwa. Takich słupów jest jeszcze mało, warto więc pomyśleć, o zwiększeniu liczby tego typu zabezpieczenia. Pewnie nie zdjęcie sobie sprawy jak bardzo dużo razy taki słupek uratował przechodnia przed potrąceniem przez auto, które wpadło w poślizg i zjechało z drogi…

Dajmy więc szansę naszemu rządowi na wykazanie się i znajdźmy sposób, aby do nich dotrzeć i przekonać ich, że potrzebujemy w naszych miastach więcej tego typu zabezpieczeń. Jestem pewien, że pójdą oni z nami w jednym szeregu i zdecydują się na coś takiego. Przecież oni też są przechodniami i również są narażeni na niebezpieczeństwo, więc takie słupki uratują też ich życie.

Dowiedz się więcej o słupkach ogrodzeniowych: https://konarch.pl/kategoria/slupki-i-lancuchy/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *