Zrelaksuj się przy kominku

by:

Dom

Kto z nas po długim dniu pracy nie marzy o chwili relaksu? Chyba każdy cieszy się przekraczając próg własnego domu, wiedząc, ze czeka na niego pyszna kolacja a później ciepła kąpiel. Czy można marzyć o czymś więcej? Jak najbardziej… Można chcieć chwili spokoju we własnym salonie, gdzie w przygaszonym świetle lampy i ognia dogasającego w kominku, czujemy się jak u siebie. Po prostu w domu.

Kominek w salonie… Kto z nas nie chciałby go mieć? Jednak dziś, kiedy oferta jest tak wielka a kominki stylowe cieszą nasze oko na tysiącach stron katalogów o dekoracji wnętrz, jak można się na coś zdecydować?

Kominki angielskie przyciągają swoją prostotą, jednak pozbawione są one wykwintnych zdobień, które posiadają chociażby kominki francuskie. Te drugie mają tak bogatą paletę kolorów, wzorów i modeli, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy jedynie postanowić ,,Chcę mieć kominek” i odnaleźć swój własny, niepowtarzalny styl. Tylko dzięki temu nasz salon zyska niepowtarzalny klimat, którego my sami będziemy autorami. A wtedy poza ciepłem bijącym od kominka będzie można zachwycać się własnym dziełem.

Kominek dodaje klimatu pomieszczeniu, sprawia, że każdy czuje się w nim swojsko i swobodnie. Salon z kominkiem z pewnością będzie miejscem spotkań i długich rozmów całej rodziny. A w długie, zimowe wieczory trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do wspólnego spędzania czasu chociażby przy grach planszowych czy oglądaniu filmów. Wraz z kominkiem salon zyska więc ducha i umili atmosferę nie tylko tego miejsca ale i całego mieszkania.

Jeśli więc zastanawiasz się nad remontem domu, nie zapomnij o tak ważnym elemencie, jakim jest kominek. Dzięki niemu na nowo zachwycisz się swoim ,,nowym” domem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *