Wyróżnij się – postaw na buttony reklamowe

by:

Marketing

Jak wypromować swoją firmę i zyskać nowych klientów? To pytanie spędza sen z powiek wielu przedsiębiorców. Ci prześcigają się w coraz to nowych pomysłach na udaną reklamę. Żeby przyciągnąć uwagę, nie wystarczy już zamieścić ogłoszenia w gazecie czy nawet postarać się o estetyczną i funkcjonalną stronę internetową. Konkurencja jest tak duża, że to promocji należy wykorzystywać wszystkie kanały, również te mniej oczywiste. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się gadżety reklamowe, jak buttony czy przypinki z agrafką.

Okazuje się, że gadżety reklamowe są bardzo lubiane przez klientów i budzą pozytywne skojarzenia. Jeśli postaramy się o to, żeby rozdawane klientom – koszulki, kubki czy przypinki znane również jako buttony – miały ciekawy design i wyróżniały się na przykład zabawnym hasłem, ci z pewnością je docenią i będą chętnie z nich korzystać.

Ostatnio duże emocje budzą te ostatnie z wymienionych wyżej gadżetów reklamowych, a mianowicie takie: Buttonfly.pl przypinki reklamowe. Uwielbiają je zwłaszcza młodzi ludzie, którzy przypinają je do ubrań, toreb i plecaków. Jeśli więc zależy nam na wypromowaniu jakiejś idei czy rozreklamowanie naszej firmy, warto w nie zainwestować. Te nie kosztują wiele, a są naprawdę efektowne. Możemy dodawać je do zamówienia albo rozdawać na targach – klienci z pewnością się ucieszą.

Zwróćmy uwagę na fakt, że buttony reklamowe przyczepione do ich ubrań będą zwracać uwagę i budzić zaciekawienie kolejnych osób, które dowiedzą się o istnieniu naszej działalności i w przyszłości być może skorzystają z naszych usług, ponieważ będą wiedzieli do kogo się zwrócić. Buttony reklamowe to zatem idealny sposób na stosunkowo niedrogą reklamę naszej działalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *