Warto nosić biżuterię

by:

Moda

Panie, które nie noszą biżuterii, często nawet nie wiedzą, jak wiele tracą! Niektóre kobiety nie lubią takich ozdób, bo ich noszenie wydaje im się niewygodne, jednak na rynku można znaleźć tak wiele różnych rodzajów wyrobów jubilerskich, że bez trudu można znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Kiedy nie lubi się pierścionków, można postawić na kolczyki itp., a kiedy nie chce się, by biżuteria przeszkadzała w wykonywaniu codziennych czynności, wystarczy wybrać jej skromniejsze wersje, czyli ozdoby stonowane, niewielkie i lekkie. Już takie dodadzą wdzięku i uroku, często zresztą niewielkie, dyskretne ozdoby lepiej spełniają swoją rolę niż wystawne i pełne przepychu – takie zresztą nadają się tylko na wielkie wyjścia.

Na co dzień świetnie sprawdzi się praktyczne i odporne na uszkodzenia srebro, które też nie kosztuje wiele. W wersji de luxe warto postawić na biżuterię zdobioną przez kamienie jubilerskie i wybrać minerał na przykład w preferowanym przez siebie kolorze, choć można też zwracać uwagę na właściwości minerałów. Niektórzy wierzą, że takie kamienie mają w sobie wielką moc i mogą na przykład dodawać energii, odganiać złe myśli, a nawet leczyć choroby. Z silnego działania jest znany na przykład tanzanit, dlatego srebrna biżuteria z tanzanitem jest chętnie wybierana przez kobiety.

Kamienie jubilerskie mają wiele ciekawych barw, które Panie z łatwością dopasują do swoich preferencji. I tak kobiety lubiące czerwień mogą wybrać rubin, zieleń szmaragd, a niebieski tanzanit czy akwamaryn. Biżuterię z wszystkimi tymi kamieniami w połączeniu ze srebrem zamówimy tutaj: http://tanzanite.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *