Tłumaczenia pisemne | Biuro Tłumaczeń Advance – pełen profesjonalizm

by:

BiznesUsługi

Polecamy usługi biura tłumaczeń Advace, które prowadzi osoba translatora opisów lub tekstów już wiele lat z długookresowym doświadczeniem w wymienionej firmie. Pytanie, dlaczego właśnie powyższa forma tłumaczenia? Ponieważ zarówno nabyta wiedza jak i czas wykonywania zadań, cechuje nowoczesność wprowadzoną już w tej firmie.
Najwyższa jakość i szybkość przekładu tekstów, rzetelność w wykonaniu każdego zlecenia, elastyczność oraz z trudem zdobywane doświadczenie pozwoliły nam stworzyć perfekcyjnie działające biuro tłumaczeń przysięgłych. Codzienne wykonywanie tłumaczeń powoduje, że nasza praca staje się naszą pasją.

Tłumaczenia pisemne – na co zwrócić uwagę?

W jakich segmentach życia codziennego wykonujemy zlecenia? Są to na przykład tłumaczenia z zakresu:

Medycyna
Prawo
Finanse
Bankowość
Ekonomia
Ubezpieczenia
Literatura
i wiele innych dziedzin.

Tłumaczenia z wyżej wymienionych obszarów wykonywane są przez tłumaczy – ekspertów, którzy specjalizują się tylko i wyłącznie w danej dziedzinie. W przypadku tłumaczeń o szczególnym stopniu trudności wymagających znajomości słownictwa branżowego, prosimy Państwa o przekazanie nam źródła fachowego słownictwa lub umożliwienie konsultacji z przedstawicielem firmy/osobą zlecającą. Na życzenie Państwa dokonujemy weryfikacji językowej i sprawdzenia przetłumaczonego dokumentu przez drugiego tłumacza. Oferujemy również korektę stylistyczną dla tekstów do publikacji przez współpracujących z naszym biurem korektorów tekstu. W przekładzie na język obcy tekstów do publikacji oferujemy usługę korekty przez native speakera, celem zachowania jak najwyższej jakości stylistycznej przekładu tłumaczonego tekstu.

Jak powinno się tłumaczyć tekst?

Mogłoby się wydawać, że aby wykonać tłumaczenie, należy zwykle:

– kopiować zdanie polskie,

– pozamieniać wyrazy na francuskie, angielskie czy niemieckie.

I zadanie wykonane. Otrzymaliśmy przekład.

Niestety to nie taka droga lecz niewłaściwe podejście.

Kto potrafi profesjonalnie tłumaczyć teksty?

Firma zajmująca się tłumaczeniami specjalistycznych Advance-mk.pl to firma, która od niemal 20 lat z dużym powodzeniem zajmuje się tworzeniem pozytywnej współpracy i najlepszego kontaktu. Długoletnia działalność doświadczonych młodych ludzi, w ciągu lat zyskała uznanie na krajowym rynku. Dzięki współpracy z wieloma specjalistami jesteśmy w stanie poczynić działania na nawet najtrudniejsze przekłady. Dzięki takiemu podejściu osiągnęliśmy rozległą siatkę długo współpracujących z nami odbiorców. Sprawdź nasze doświadczenie na naszym blogu i przejrzyj, jak powinno się tłumaczyć teksty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *