Profesjonalny odstraszacz insektów na polowania i nie tylko.

by:

Rozrywka

Wszelkiego rodzaju insekty, potrafią każdemu z nas nieźle zaleźć za skórę. Przede wszystkim chodzi tutaj o komary, które w sezonie letnim będą największą uciążliwością dla wszystkich myśliwych, wędkarzy, czy też grzybiarzy. Koniecznością jest więc skuteczne zabezpieczenie się przed ich negatywnym wpływem na codzienność każdego myśliwego. Aby tego dokonać należy zastosować odpowiednie zabezpieczenia, przede wszystkim w postaci preparatów ochronnych, aczkolwiek trzeba pamiętać także o tym, iż skuteczność ich stosowania nie zawsze stoi na najwyższym poziomie. Bardzo często, okazuje się, iż nie są one rozwiązaniem wystarczającym, aby prawidłowo zabezpieczyć się przed komarami czy też kleszczami.

Odstraszacz insektów Thermacell.

W takich okolicznościach, trzeba sięgnąć po rozwiązania o wiele bardziej skuteczne, czyli na przykład po profesjonalny odstraszacz insektów Thermacell. Jest to nowoczesne urządzenie wydzielające z siebie intensywny i nieprzyjemny dla insektów zapach. Może one się unosić na płaszczyźnie nawet do 20 m2 w obrębie samego urządzenia, a więc będzie to rozwiązanie bardzo korzystne w przypadku polowań stacjonarnych, czy też wędkowania, oraz wszelkiego rodzaju pikników na łonie natury. Możliwe jest także korzystanie z urządzenia podczas przemieszczania się po lesie. Wtedy oczywiście płaszczyzna działania będzie nieco się zmniejszać, jednakże w bezpośrednim sąsiedztwie urządzenia, będziemy mieć w dalszym ciągu ponad 90% skuteczności ochrony przed kleszczami i komarami. Można więc powiedzieć, iż odstraszacza insektów Thermacell to urządzenie wyjątkowo skuteczne, które pozwoli nam zapewnić sobie wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie poruszania się leśnymi ostępami, czy też podczas urządzania sobie leśnych pikników. Warto przemyśleć jego zakup, szczególnie w przypadku, kiedy często będziemy narażeni na atak kleszczy i komarów.

Odpowiednia odzież myśliwska.

Wartym podkreślenia jest tutaj także fakt tego, iż przed insektami możemy się bronić poprzez zastosowanie odpowiedniej odzieży myśliwskiej. Co prawda zwykła kamizelka łowiecka, nie będzie wystarczająco skutecznym rozwiązaniem, bowiem nie zapewni nam zabezpieczenia ciała przed przedostawaniem się kleszczy i komarów. Jednakże jeśli zdecydujemy się na bardziej kompletny zestaw odzieży myśliwskiej, to raczej nie powinniśmy mieć większych trudności jeśli chodzi o zabezpieczenie się. Warto jednakże podkreślić, iż sama odzież, choćby nie wiem jak dobrze zabezpieczała ciało, nie będzie w stanie zagwarantować stuprocentowej skuteczności zabezpieczenia nigdy. Tutaj zawsze należy zastosować odpowiednie preparaty naskórne i odstraszające, a najlepiej, tak jak już o tym wspomnieliśmy, zainwestować w odstraszacz insektów Thermacell, który okazuje się być najskuteczniejszym na chwilę obecną rozwiązaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *