Piękne dekoracje na biurko pomagają w koncentracji!

by:

Dom

Dekoracje, które umieszczamy na naszych biurkach, często zamiast być eleganckimi i przyjemnymi dla wzroku, rozpraszają i nie zapewniają komfortu pracy. Co w sytuacji, kiedy ktoś zupełnie nie panuje nad porządkiem na biurku?

Zdarza się, że przy biurku spędzamy większą część naszego dnia. Nie ma bowiem znaczenia czy są to uczniowie, studenci czy ludzie pracujący. Przy biurku pracuje się komfortowo i wygodnie. Bez względu na jego rodzaj, powinien na nim panować porządek, bowiem przy posprzątanym będzie pracowało się lepiej.

Jak zachować porządek na biurku? Po pierwsze nie otaczaj się milionem zbędnych rzeczy. Małe biurko, które zapełnione jest pojemnikami z długopisami, oraz innymi psudo-dekoracjami może powodować niepotrzebne utraty koncentracji. Dużo lepszym pomysłem dekoracji biurka, jest wybranie kilku dominujących akcentów, alejlepoije tych które lubimy i przy których czujemy się dobrze. Ten przykład ma za zadanie pokazać, że otaczanie się podczas pracy rzeczami, z których nie korzystamy nie jest najlepszym pomysłem. Trzeba pamiętać jedno – jeżeli przy biurku zamierzamy miedzy innymi pracować, watro zadbać o użyteczność tego miejsca.

Twoje biurko to twój indywidualizm!

Musisz zapamiętać jedno – twoje biurko to twój wybór, więc to tylko od Ciebie zależy jak ono będzie wyglądać. Ale jedno co jest niezmienne, to zachowanie porządku przed rozpoczęciem i po zakończeniu pracy. Kiedy kończymy pracę, staramy się „mniej więcej” ogarnąć stan biurka. Nie chodzi oczywiście o gruntowne sprzątanie, ale posegregowanie dokumentów, poukładanie długopisów czy wyniesienie kubków i talerzyków nie jest czasochłonne. Rano do takiego biurka usiądzie się przyjemnością.

Ważne jest również wynoszenie kubków, w szczególności tych z niedopitymi kawą lub herbatę. Ich kolekcja ustawiona  na biurku, może zwiastować rychłą katastrofę, a przecież nikt nie lubi zalanych dokumentów.

Najlepsze dekoracje to oryginalne dekoracje

Zamiast obstawiać się tandetnymi dekoracjami biurka, trzeba zastanowić się poważnie nad tym, czy jakaś oryginalna dekoracje ie będzie nas cieszyć bardziej. Dla fanów stylistyki retro, marynistycznego i orientu całkiem dobra ofertę przygotował sklep internetowy snob-shop.pl. Oryginalne dekoracje na biurko, które nadają się jako prezenty dla bliskich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *