Niepowtarzalne pamiątki ślubne

by:

Usługi

Gdy ten najważniejszy dzień w Twoim życiu zbliża się coraz większymi krokami,  warto pomyśleć jak zatrzymać te wspaniałe chwilę na lata. Najlepszą pamiątka z naszego ślubu są zdjęcia, dlatego powinniśmy znaleźć jak najlepszego fotografa, najlepiej takiego który specjalizuje się w fotografii ślubnej. Jeśli zależy nam na wysokiej jakości usługi, musimy liczyć się z kosztami, dobry fotograf potrafi wysoko cenić swoje prace. A przecież ślub bierzemy tylko raz w życiu, więc nie warto oszczędzać.

Oprócz tradycyjnych zdjęć we dwoje, dobrym pomysłem jest artystyczna fotografia ślubna. Do jej zalet należy przede wszystkim oryginalność zdjęć, niestandardowe podejście,  możliwość wybrania motywu przewodnie go najlepiej związanego ze wspólnymi zainteresowaniami młodych. W czasie takiej sesji świezi małżonkowie nie czuje się tak skrępowani.  Jest to też dobra opcja dla osób, które nigdy nie czuły się dobrze przed obiektywem i uważały się za niefotogeniczne, dobry fotograf tak powinien dobrać scenerię i ujęcia, że na pewno każdy będzie pokazany w korzystnym ujęciu.

Często sesje ślubne wykonywane są na łonie natury: w lesie, na łące,  w parkach,  lub też zawierają w tle niezwykłe budynki takie jak pałace, stare kamienice na przykład warszawskie Łazienki.  Po wywołaniu zdjęć warto umieścić je w specjalnym ślubnym albumie lub w pudle ze zdjęciami z wesela. Jeśli posiadamy więcej odbitek, warto podarować im najbliższym – rodzicom,  świadków – w ramach pamiątki i podziękowania za ich udział w naszym ślubie.

REKLAMA: Suknie ślubne FULARA&ŻYWCZYK – fularazywczyk.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *