Nowoczesne drukarki marki Dell

by:

Komputery

Wśród wielu różnorodnych nowoczesnych urządzeń drukujących marki Dell, jednym z lepszych i zyskujących coraz większą popularność w naszym kraju jest urządzenie wielofunkcyjne Dell 2335, które wielokrotnie już było poddawane wszelkiego rodzaju testom, wypadającym z reguły bardzo pozytywnie. Trzeba przyznać, iż także w tym przypadku firma Dell nie zawiodła swoich wiernych użytkowników, tworząc po raz kolejny profesjonalną drukarkę, połączoną ze skanerem i faksem, w dość sporych rozmiarach. Przyjrzyjmy się zatem urządzeniu nieco bliżej aby poznać jego wszystkie największe zalety.

Krótka charakterystyka

Urządzenie wielofunkcyjne Dell 2335 to urządzenie wyposażone w monochromatyczną drukarką laserową, skaner CCD o rozdzielczości 600 x 600 dpi i monochromatyczny faks. Taka kombinacja poszczególnych funkcji urządzenia zapewnia doskonałe dostosowanie go do pracy biurowej, eliminując konieczność posiadania trzech różnorodnych urządzeń. Urządzenie jest stosunkowo ciche i wydajne, obsługuje ponadto nowoczesne tonery o podwyższonej wydajności. Tego rodzaju toner dell 2335 jest tutaj jedną z niewątpliwie największych zalet urządzenia, dostarczając użytkownikom wydajnego narzędzia do drukowania bez konieczności ciągłej wymiany tonerów na nowe.

Budowa urządzenia oraz jego gabaryty.

Jest to urządzenie o dość sporych gabarytach i wadze, bowiem waży niespełna 18 kg, zaś wymiarowo jest zbliżone do sześcianu o długości jednego boku niespełna 50 cm. Nie jest to jednak żadna wada, bowiem ustawione na stole stoi bardzo stabilnie i nie ma żadnych obaw o zrzucenie go w sytuacji przypadkowego potrącenia stołu. Generalnie rzecz ujmując, od strony konstrukcyjnej nie można urządzeniu niczego zrzucić, bowiem jest wykonane bardzo solidnie i starannie, z materiałów o bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu jego eksploatacja z całą pewnością będzie trwać stosunkowo długo, a co za tym idzie, warto w tego typu urządzenia inwestować szczególnie jeśli ma być eksploatowane w przedsiębiorstwie.

Koszty.

Ostatnim aspektem na jaki warto tutaj zwrócić szczególną uwagę są ponoszone przez nas koszty związane zarówno z zakupem urządzenia jak i z jego eksploatacją. Samo urządzenie jest tutaj stosunkowo kosztowne, bowiem przyjdzie nam za nie zapłacić powyżej 2200 złotych co jest jednak niezbyt wysokim kosztem zważywszy na poszczególne elementy i funkcjonalności jakich nam dostarcza. Jeśli zaś chodzi o eksploatację tego urządzenia to wysoko wydajne tonery do dell 2335 pozwalające nam na druk około 6000 stron, można zakupić w sklepie tonershop.pl już w cenie nieco powyżej 400 PLN, co w tego przypadku urządzeniach nie jest zbyt wygórowaną kwotą, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę duży zakres wydajności oraz jakość wydruków jaką można dzięki temu urządzeniu osiągnąć.

Reasumując, można tutaj powiedzieć, iż jest to po raz kolejny udana produkcja firmy Dell w zakresie urządzeń wielofunkcyjnych przeznaczonych do biura, z którego warto skorzystać szczególnie w przypadku kiedy drukarka, skaner i faks będą dość intensywnie eksploatowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *