Kolagen naturalny w pigułce

by:

Zdrowie

Kolagen to suplement diety, który można zażywać w postaci kapsułek, a także naturalny kosmetyk o niezwykłych właściwościach.  To lek na gładką skórę, zdrowe włosy i paznokcie, mocno stawy czy zmarszczki. Zażywanie kolagenu, sprawi, że czas się dla nas zatrzyma na dłużej. Wspomóż naturalną produkcję kolagenu przez organizm za pomocą niewielkich kapsułek.

Naturalne przyswajanie korzyści

Źródło skuteczności kolagenu tkwi w jego naturalnym pochodzeniu. Kolagen jest bowiem naturalnym składnikiem naszego organizmu. Jednak w procesie starzenia toksyny i rodniki niszczą włókna kolagenowa, odpowiedzialne za elastyczny wygląd naszej skóry. Wtedy nasza skóra wiotczeje, pojawiają się zmarszczki oraz bóle reumatyczne.

Aby utrzymać odpowiedni poziom kolagenu w naszym organizmie i tym samym cieszyć się młodym wyglądem i zdrowiem, najlepiej zażywać kapsułki kolagenowe. Stosując je pobudzamy nasz organizm do produkcji kolagenu. Jest produktem łatwo przyswajalnym. Do produkcji niektórych kapsułek wykorzystuje się rybi kolagen, który jest również odpowiedni dla ludzkiego organizmu i wywołuje takie samie działania. Bardzo dobrej jakości kolagen w tabletkach oferuje na przykład marka Kolagenmedica.

Zażywanie kolagenu wzmacnia obciążone stawy, odbudowuje chrząstki. Pozytywnie wpływa na kondycję aparatu ruchu. Często zalecany jest osobom aktywnym, które dużo ćwiczą oraz osobom w okresie rehabilitacji ruchowej. Kolagen pomaga pozbyć się problemów skórnych: rozstępów, trądziku, cellulitu. Poprawia kondycję wzroku, włosów, skór i paznokci.

Łykaj na zdrowie!

Aby cieszyć się wyjątkowymi efektami, należy zażywać odpowiednią dawkę. Zaleca się stosowanie trzech kapsułek dziennie, przed snem, popijając wodą lub dwóch kapsułek po lub w trakcie posiłku. Druga opcja wynika z obecności witaminy E, która rozpuszcza się wyłącznie w tłuszczach. W przypadku leczenia konkretnego problemy możemy stosować większe dawki. W celu utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy nie zapominać o zrównoważonym sposobie odżywiania oraz zdrowym trybie życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *