Imprezowe atrakcje – wynajmij fotobudkę!

by:

Rozrywka

Usługi takie jak photobooth (po polsku: fotobudka) cieszą się ogromną popularnością np. w centrach handlowych. Możemy zauważyć, że z tego typu usług korzysta np. młodzież, która chce sobie pstryknąć zabawne zdjęcie i od razu otrzymać gotową odbitkę na papierze. Cyfrowe fotki już dawno znudziły się nastolatkom, które codziennie robią sobie selfie komórką. W przypadku młodych ludzi, zrobienie sobie zdjęcia w fotobudce, może być też zwieńczeniem udanego spotkania z dawno nie widzianymi znajomymi czy przyjaciółmi.

Typowe nowoczesne automaty do zdjęć są w 100% samoobsługowe, dzięki czemu nie płacimy za pracę fotografowi, a odbitki kosztują dosłownie kilka złotych. Co więcej, w większości budek można wybrać kilka rodzajów zdjęć – ciekawie wyglądają śmieszne fotki, które są zmanipulowane graficznie – np. zdjęcie w sepii, niczym z westernu, ze wstawionym napisem „Wanted – dead or alive – 10 000$”.

Jeśli zastanawiamy się, na jakiego typu imprezy można wynająć fotobudkę, mamy na myśli wszystkie spotkania, przyjęcia, lub integracyjne party, na których nie ma profesjonalnego fotografa. Wypożyczony automat do zdjęć to świetna atrakcja np. na spotkanie klasowe po latach od matury, firmową imprezę integracyjną, urodzinowe przyjęcie typu 18-tka, wieczór panieński lub kawalerski – przykłady można mnożyć w nieskończoność. Na ogół ludzie w dowolnym wieku lubią dobrą zabawę i mają dystans do siebie, a papierowe odbitki zdjęć powoli wracają do łask.

Zaś jeśli ktoś z nas zastanawia się, czy interes typu fotobudka na wynajem jest dobrym pomysłem na biznes, nie powinien się zbyt długo zastanawiać – potencjalna konkurencja nie śpi. Zdjęcia z automatu będą popularną atrakcją, choćby dlatego, że dosłownie kilka sekund po ich zrobieniu, będziemy trzymali w ręku gotowe odbitki.

Więcej informacji na stronie: uwagaleciptaszek.pl. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *