Sklep wyłączony

Nivea - Baby - Nutri Sensitive - Płyn do kąpieli z oliwką 200 ml

Mała ilość
Dostępność:
3 dni
Wysyłka:
Cena: 14,99 zł
(ceny są cenami brutto - zawierają podatek VAT)
Cena netto: 12,19 zł
szt.
Producent:
  • Opis
  • Zdjęcia
  • Opinie
  • Wysyłka

Delikatnie myje i już podczas kąpieli intensywnie nawilża skórę zabezpieczając ją przed wysuszeniem. Dzięki formule z naturalnymi lipidami Omega 6, pozyskanymi z olejku z wiesiołka, szybko przywraca równowagę lipidową skóry dziecka wzmacniając jej naturalną barierę ochronną. Zapobiega swędzeniu i powstawaniu podrażnień. Przebadany klinicznie i dermatologicznie. Posiada atest PZH.

Bariera ochronna skóry suchej i wrażliwej jest osłabiona poprzez niedobór lipidów w naskórku.
Zbyt częste kąpiele oraz używanie nieodpowiednich produktów do mycia mogą prowadzić do dalszego „wymywania” drogocennych lipidów ze skóry, a w efekcie do jej wysuszenia i podrażnienia. Tak wymagająca skóra potrzebuje wyjątkowo delikatnych produktów myjących, które już podczas kąpieli zapewnią jej odpowiednie nawilżenie
i pomogą uzupełnić niedobór lipidów wzmacniając jej naturalną barierę ochronną.

Badania kliniczne dowiodły, że Płyn do kąpieli z oliwką NUTRI SENSITIVE NIVEA Baby ma zdolność szybkiego uzupełniania niedoboru lipidów w skórze – po kąpieli w płynie zawartość lipidów wzrosła 2,5 krotnie. W efekcie skóra staje się mniej podatna na podrażnienia, alergie oraz negatywne działanie czynników zewnętrznych.

Brak powiązanych plików

Opinie o produkcie (0)

 
Live Chat
Sklep internetowy Shoper.pl