Sklep wyłączony

Joanna - Naturia - Naturalnie piękne włosy - Odżywka do włosów bez spłukiwania Pokrzywa i zielona herbata 200 ml

Duża ilość
Dostępność:
3 dni
Wysyłka:
Cena: 3,99 zł
(ceny są cenami brutto - zawierają podatek VAT)
Cena netto: 3,24 zł
szt.
Producent:
  • Opis
  • Zdjęcia
  • Opinie
  • Wysyłka

Joanna Naturia Odżywka bez spłukiwania Pokrzywa i zielona herbata powstała w oparciu o starannie dobrane naturalne składniki , które pielęgnują włosy przetłuszczające się i normalne.
Dzięki zawartości pokrzywy, która działa antyłojotokowo i tonizująco oraz zielonej herbaty, wykazującej silne właściwości przeciwzapalne i wzmacniające, włosy są lekkie i pełne energii, stają się puszyste, sprężyste i miłe w dotyku.

Brak powiązanych plików

Opinie o produkcie (0)

Produkty powiązane

Joanna - Naturia - Naturalnie piękne włosy - Odżywka do włosów bez spłukiwania Len i rumianek 200 ml Joanna - Naturia - Naturalnie piękne włosy - Odżywka do włosów bez spłukiwania Len i rumianek 200 ml
Joanna Naturia Odżywka bez spłukiwania Len i rumianek powstała w oparciu o starannie dobrane naturalne składniki , które pielęgnują włosy zniszczone, po trwałej ondulacji lub rozjaśnianiu. Wyciągi roślinne doskonale pielęgnują włosy: len je odżywia i nawilża oraz ułatwia... więcej»
Dostępność:
Duża ilość
Wysyłka:
3 dni
Cena: 3,99 zł
Producent: JOANNA
Joanna - Naturia - Naturalnie piękne włosy - Odżywka do włosów bez spłukiwania Mak i bawełna 200 ml Joanna - Naturia - Naturalnie piękne włosy - Odżywka do włosów bez spłukiwania Mak i bawełna 200 ml
Joanna Naturia Odżywka bez spłukiwania Mak i bawełna powstała w oparciu o starannie dobrane naturalne składniki , które pielęgnują włosy farbowane. Wyciągi roślinne doskonale pielęgnują włosy: mak posiada właściwości nawilżające i korzystnie wpływa na połysk włosów, a... więcej»
Dostępność:
Duża ilość
Wysyłka:
3 dni
Cena: 3,99 zł
Producent: JOANNA
Joanna - Naturia - Naturalnie piękne włosy - Odżywka do włosów bez spłukiwania Mięta i wrzos 200 ml Joanna - Naturia - Naturalnie piękne włosy - Odżywka do włosów bez spłukiwania Mięta i wrzos 200 ml
Joanna Naturia Odżywka bez spłukiwania Mięta i wrzos powstała w oparciu o starannie dobrane naturalne składniki , które pielęgnują włosy normalne, ze skłonnością do szybkiego przetłuszczania się. Dzięki zawartości wrzosu, który wzmacnia włosy i zapobiega ich nadmiernemu... więcej»
Dostępność:
Duża ilość
Wysyłka:
3 dni
Cena: 3,99 zł
Producent: JOANNA
 
Live Chat
Sklep internetowy Shoper.pl