Sklep wyłączony

Joanna - Bajka - Szampon i płyn do kąpieli Truskawka 300 ml

Duża ilość
Dostępność:
3 dni
Wysyłka:
Cena: 5,90 zł
(ceny są cenami brutto - zawierają podatek VAT)
Cena netto: 4,80 zł
szt.
Producent:
  • Opis
  • Zdjęcia
  • Opinie
  • Wysyłka

W wannie rosną dziś truskawki! Mamo, czy to jest możliwe? Moja kąpiel jest bajkowa! A Ty Mamo - wyjątkowa! BAJKA to łagodny szampon i płyn do kąpieli przeznaczony do codziennej pielęgnacji dla dzieci od 3 roku żucia. Delikatnie myje i pielęgnuje włosy i skórę dziecka. Włosy po umyciu dają się łatwo rozczesywać, są miękkie i błyszczące a skóra gładka i miła w dotyku. Wspaniały zapach truskawki sprawi, że Twoje dziecko nie będzie chciało wyjść z wanny.

Brak powiązanych plików

Opinie o produkcie (0)

Produkty powiązane

Joanna - Bajka - Szampon i płyn do kąpieli Cola 300 ml Joanna - Bajka - Szampon i płyn do kąpieli Cola 300 ml
Czy to bajka czy też nie? Czy tu ktoś nabiera mnie? Do kąpieli wskoczę szybko - będę colową rybką! BAJKA to łagodny szampon i płyn do kąpieli przeznaczony do codziennej pielęgnacji dla dzieci od 3 roku żucia. Delikatnie myje i pielęgnuje włosy i skórę dziecka. Włosy po umyciu... więcej»
Dostępność:
Duża ilość
Wysyłka:
3 dni
Cena: 5,90 zł
Producent: JOANNA
Joanna - Bajka - Szampon i płyn do kąpieli Guma do żucia 300 ml Joanna - Bajka - Szampon i płyn do kąpieli Guma do żucia 300 ml
Niezwykła przygoda Cię czeka! W kąpieli, tu niedaleko! Z gumą do żucia bajkową w przygodę rusz bąbelkową! BAJKA to łagodny szampon i płyn do kąpieli przeznaczony do codziennej pielęgnacji dla dzieci od 3 roku żucia. Delikatnie myje i pielęgnuje włosy i skórę dziecka. Włosy po... więcej»
Dostępność:
Duża ilość
Wysyłka:
3 dni
Cena: 5,90 zł
Producent: JOANNA
 
Live Chat
Sklep internetowy Shoper.pl