Sklep wyłączony

Artykuły

Ujędrnianie skóry

Ujędrnianie skóry – kosmetyki zwalczające cellulit i rozstęy

Rilastil - LipofusionChoć o jędrną i gładką skórę najbardziej troszczymy się latem, warto nie zapomnieć o niej również jesienią i zimą. Pozbycie się niedoskonałości ciała w postaci cellulitu i rozstępów wymaga bowiem cierpliwości i systematyczności. Dlatego warto kontynuować podjętą latem walkę z niedoskonałościami skóry lub rozpocząć ją, ..

więcej »

Włosy kręcone


Posiadanie kręconych włosów jest marzeniem wielu kobiet.  Jednak wiele spośród tych, które natura obdarzyła splotami loków i fal narzeka na problemy z ich codzienną pielęgnacją.

Włosy kręcone są podatne na zniszczenia i łamliwe, dlatego należy ostrożnie myć je w letniej wodzie unikając tarcia. Są też z reguły bardziej suche niż proste włosy....

więcej »

Maseczki kosmetyczne

Chwile spędzone z maseczką na twarzy są dla większości z nas momentem relaksu i przyjemności – maseczka odpręża skórę i wprawia nas w dobry nastrój. Warto jednak wybierać je świadomie dobierając maseczki z korzyścią do potrzeb naszej skóry.

więcej »

Artykuły

więcej »

Jak zachować letnią opaleniznę na dłużej

Lubimy lekką letnią opaleniznę, która sprawia, że nasza skóra wygląda atrakcyjnie. Co możemy zrobić, żeby zachować ją na dłużej?

więcej »
 
Live Chat
Sklep internetowy Shoper.pl