Sklep wyłączony

Sposoby płatności

  • Akceptujemy płatności za pobraniem - Zapłaty dokonujesz u kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki.

  • Akceptujemy płatności przelewem - Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu. Dla przelewów zagranicznych Kod SWIFT banku :BREXPLPWMBK.
    Nasz nr konta:
    mBank 87 1140 2004 0000 3102 4316 2810.

  • Akceptujemy płatności on-line W imieniu firmy Rafał Mąsior Safe Diving ( Drogeria raan.com.pl )obsługą płatności elektronicznych zajmuje się firma PayU sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która występuje jako pobierający opłatę (np. na wyciągu bankowym lub rejestrze transakcji dokonanych kartą). Transakcje obsługiwane przez PayU zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.

payu

  • Akceptujemy płatności Standardowe_logo_PayPal
  • Bezpieczeństwo

 
Live Chat
Sklep internetowy Shoper.pl