Sklep wyłączony

Bezpieczeństwo

  • Czy dokonując zakupu muszę zakładać konto w sklepie?

Nie jesteś zobligowany do założenia konta w naszym sklepie. Natomiast korzystając z założenia konta w sklepie dostajesz do dyspozycji własny panel do zarządzania kontem i zakupami w sklepie.

  • Dlaczego warto założyć konto w sklepie?

Zakładając konto w sklepie w pełni korzystasz ze wszystkich programów i akcji rabatowych dostępnych dla naszych klientów. W każdej chwili masz wgląd do śledzenia realizacji i historii swoich zamówień. Nie musisz za każdym razem wypełniać swoich danych adresowych. Do dyspozycji dostajesz własny notatnik który pomoże skompletować ulubione produkty. Za każde zamówienie w sklepie otrzymasz punkty.

  • Czy sprzedawane produkty są oryginalne ?

TAK. Wszystkie produkty są oryginalne, również (a może przede wszystkim) wody selektywne. Kupujemy je bezpośrednio u importera lub w autoryzowanych sprawdzonych hurtowniach. Większość wód selektywnych (zwłaszcza tych droższych) otrzymujemy zafoliowane , niektóre linie np. Coty, Calvin Klein, Hugo Boss, Puma, Adidas itp. sprzedawane są tylko w kartonikach - co nie podważa jednak ich oryginalności.

  • Rozmyśliłem się i chcę odesłać produkt - czy otrzymam zwrot gotówki za odesłany produkt?

TAK. Masz 10 dni na rezygnacje z zakupu. W przypadku odstąpienia od umowy, otrzymujesz cenę uiszczoną tytułem nabycia towaru, po pomniejszeniu jej o koszty wykonania przelewu. Nie możesz żądać zwrotu kosztów dostawy i odesłania towaru. Zwrot nastąpi do 14 dni roboczych. W przypadku, gdy zwrócisz nam produkt, który nie spełnia powyższych wymagań, będziemy zmuszeni odesłać go na Twój koszt. Nie przyjmujemy również przesyłek wysłanych na nasz koszt i za pobraniem!. Więcej informacji znajdziesz klikając tutaj>>

  • Dlaczego w niektórych sklepach internetowych ceny Perfum są dużo niższe?

Na to bardzo ważne pytanie jest prosta odpowiedź: są to towary nieoryginalne, bez hologramów jakości, lub towary pochodzące z nielegalnych źródeł. Żaden sklep oferujący oryginalne towary zakupione u dystrybutorów, nie może narzucić tak niskich cen, gdyż są to ceny poniżej cen oferowanych sklepom przez dostawców. My stanowczo odcinamy się od takiej podejrzanej działalności i jesteśmy pewni, że dzięki naszemu sklepowi nabiorą Państwo jeszcze więcej zaufania do zakupów przez internet.

  • Czym się różnią : perfumy od wody perfumowanej, wody toaletowej i wody kolońskiej ?

Różnica polega na procentowej zawartości olejków eterycznych. Odpowiednio : Perfumy - 15-40 % olejków zapachowych rozpuszczonych w 90-96 % alkoholu, Woda perfumowana - 8-15 % stężenia olejków w 90 % alkoholu, Woda toaletowa - 4-10 % olejków rozcieńczonych w 60-85% alkoholu, Woda kolońska - 3-5 % zawartości olejków w 70-80 % alkoholu

  • Szukam produktu na którym bardzo mi zależy a w chwili obecnej nie ma go w ofercie sklepu, czy coś poradzicie?

W takim przypadku prosimy o kontakt na nasz adres mailowy sklep@raan.com.pl - postaramy się namierzyć produkt w zaprzyjaźnionych hurtowniach i na specjalne życzenie klienta sprowadzimy go do naszego magazynu

  • czym się różni tester od produktu

Tester jest próbką perfum, różniący się od „normalnego” produktu tym, że nie posiada korka – zatyczki i nie jest zapakowany w firmowe kolorowe opakowanie. Tester umożliwia klientom wypróbowanie zapachu nim podejmie decyzję o jego zakupie. Jest to doskonała forma dla osób zarówno niezdecydowanych jak i oszczędnych. Jeżeli mamy już upatrzony zapach, który nie daje nam o sobie zapomnieć lub używamy „od lat” tego samego zapachu i nie jest nam potrzebne opakowanie, które cieszy oko tylko przez chwilę a później i tak jest wyrzucane do kosza.
W takiej sytuacji najbardziej optymalną formą perfum będzie dla nas – TESTER.

 
Live Chat
Sklep internetowy Shoper.pl