Sklep wyłączony

O NAS

Logo Raan

Witamy w naszej drogerii internetowej.

Drogeria raan.com.pl powstała w sierpniu 2005 r. Od czerwca 2011 r. jej właścicielem jest firma Safe Diving Rafał Mąsior.

Towary oferowane w naszym sklepie internetowym to starannie dobrany asortyment produktów wysokiej jakości, często niepowtarzalnych i dostępnych tylko u nas w atrakcyjnej cenie. Sklep internetowy dedykowany jest tym, którzy cenią swój czas oraz wygodę zakupów w domowym zaciszu. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami i nowościami. Dokładamy wszelkich starań, aby opisy oferowanych przez nas produktów były pełne i rzetelne. Wysyłkę realizujemy w możliwie najkrótszym czasie za pośrednictwem firmy kurierskiej Siódemka.

Dlaczego my ?

  • Kupując w naszej drogerii masz do dyspozycji największy w Polsce wybór kosmetyków w jednym miejscu - ponad 8 000 produktów. Są one zawsze oryginalne i pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców, z możliwie najdłuższym terminem ważności. Staramy się aby zdjęcia produktów i ich opisy jak najlepiej je charakteryzowały tak abyś mógł dowiedzieć się o nich jak najwięcej.
  • Łatwy dostęp do produktów i możliwość skutecznego ich odnajdywania. Pomagają w tym dwie wyszukiwarki (tradycyjna i zaawansowana), możliwość przeglądania produktów według kategorii oraz po nazwie producenta, projektanta czy marki.
  • Nie jesteś zobligowany do założenia konta w naszym sklepie – możesz dokonać zakupów bez zakładania konta czy logowania się.
  • Masz stały kontakt z naszym działem obsługi klienta przez e-mail, infolinię czy powiadomienia o zmianie statusu zamówienia.
  • Paczka z raan.com.pl wyróżnia się estetycznym i mocnym wykonaniem. Jest oznaczona naszym logo na taśmie. Jej parametry zostały tak dobrane, aby wytrzymała ewentualne "złe traktowanie" przez przewoźnika (rzucanie, zgniatanie). Dzięki temu kosmetyki, które u nas zamówisz, dotrą do Ciebie w stanie nienaruszonym.
  • Zawsze możesz czuć się bezpiecznie - sprzedaż produktów przez Internet w naszej firmie trwa nieprzerwanie od 2005 roku. Z naszych usług skorzystało prawie trzydzieści tysięcy Klientów z Polski i z zagranicy. Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. - Płatności elektroniczne realizujemy za pośrednictwem firmy Payback sp. z o.o (płatności.pl), która jest liderem Polskiego rynku płatności on-line. Transakcje obsługiwane przez Platnosci.pl zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.
  • Staramy się, żeby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Większość towarów znajdujących się w ofercie naszego sklepu jest dostępna natychmiast, dlatego zamówione produkty wysyłamy jeszcze tego samego lub następnego dnia (w zależności od godziny złożenia i potwierdzenia zamówienia oraz ewentualnie potwierdzenia płatności). W przypadku towarów, których nie posiadamy w magazynie czas kompletowania zamówienia może wydłużyć się do 5 dni roboczych. W sytuacji, gdy czas realizacji miałby się wydłużyć ponad 5 dni niezwłocznie poinformujemy Państwa o tym fakcie. Czas doręczenia przesyłki pod Państwa drzwi za pośrednictwem firmy kurierskiej wynosi zwykle od 1 do 3 dni roboczych.
  • Zawsze masz możliwość zwrotu produktów do 10 dni (produkty muszą być oryginalnie opakowane i nie używane) Staramy się „iść na rękę” Klientom i uznajemy prawie wszystkie reklamacje, choć nie ma ich wiele.
  • Jeśli zdecydujesz się regularnie dokonywać zakupów w naszym sklepie, możesz liczyć na stały rabat nawet do 5% ceny produktów. Jeśli założysz konto w sklepie twoje zamówienia będą premiowane punktami z naszego programu lojalnościowego.
  • Staramy się w taki sposób ustalać ceny, aby były one nieco niższe od cen na rynku. Odzwierciedla się to w cenach większości oferowanych przez nas produktów. W połączeniu z rabatami dla stałych Klientów i programem lojalnościowym nasza oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna.


Drogeria Raan

Drogeria Raan

Drogeria Internetowa Raan.com.pl prowadzona jest przez firmę : Rafał Mąsior Safe Diving ul. 1 PLM "W-wa" 3/33, 05-300 Mińsk Mazowiecki NIP:628-168-49-08 ; REGON 120293756 Działającą na podstawie Wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod nr 12814/2011 prowadzonej przez Burmistrza Miasta Chrzanowa mBank 87 1140 2004 0000 3102 4316 2810

 
Live Chat
Sklep internetowy Shoper.pl